Top
 

Оформлення візи

Авіатур  / Оформлення візи

Оформлення візи

Запланували ділову або туристичну поїздку за кордоном? Потрібна віза, але у Вас немає часу стояти у чергах до візового центру і розбиратись в особливостях подачі документів в ту чи іншу країну? Необхідно перевести документи на англійську, французьку, іспанську або іншу мову і легалізувати їх?

Не витрачайте час та нерви! Туристична фірма «АВІАТУР» візьме на себе усі клопоти з оформлення візи практично в будь-яку країну світу! Досвідчені фахівці фірми допоможуть Вам відкрити туристичну або бізнес візу в країну Шенгенської зони, США та інші держави Азії, Європи та Америки.

Ви отримаєте вичерпну інформацію про правила оформлення візи в потрібну вам країну, консультацію по збору необхідних документів і, якщо потрібно буде, наші консультанти допоможуть Вам у зборі та подачі документів.

МИ ПРОПОНУЄМО КОМПЛЕКСНУ ВІЗОВУ ПІДТРИМКУ

В перелік послуг входить:

  • кваліфікаційна консультація і підготовка паперів для консульства;
  • допомога в оформленні запрошення і супроводжуючих його документів від запрошуючої сторони;
  • допомога в заповнені бланка візи;
  • складання переліку всіх необхідних довідок для отримання дозволу на в’їзд в ту чи іншу країну;
  • підготовка до співбесіди у посольстві;
  • запис на прийом до консульства, супровід на співбесіду;
  • надання та отримання Ваших документів у посольстві за дорученням, якщо ви не можете зробити це особисто;
  • легалізація та якісний переклад всіх необхідних паперів.

Ми знайомі з усіма особливостями та нюансами підготовки документів. У ряді країн крім звичайних довідок з банку, з місця роботи, запрошення, необхідно надати ще й бронювання готелів, авіаквитків, опис маршруту, мети поїздки і т. д. Особливо це актуально для оформлення віз шенген. Оформлення виз в США також має ряд особливостей.

Якщо раніше ви не стикались із подібними питаннями, вони можуть викликати утруднення, затримати отримання дозвіл на в’їзд до країни, а у бізнес-турах це неприпустимо. Аби ваша подорож була вдалою та комфортною, довіртеся професіоналам. Ми докладемо всі зусилля, щоб цей трудомісткий і клопіткий процес пройшов для вас непомітно, з мінімальними втратами часу, грошей і нервів.

У вартість послуг входить консульський збір, послуги турагентства, оформлення запрошення, бронювання квитків, номерів в готелі, VIP-обслуговування, а в аеропортах, трансфери, замовлення автомобіля у прокаті і т. ін.

Туристична фірма «АВІАТУР» надає всі вказанні послуги якісно і швидко, адже зручність та комфорт наших клієнтів – це наш успіх!

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!