Top
 

Гарячі тури

Авіатур  / Гарячі тури

Гарячі тури: ми вразимо вас «гарячою» ціною

Гарячі тури – це спеціальна пропозиція турфірми / оператора, який таким чином намагається мінімізувати свої витрати. Справа в тому, що туроператори заздалегідь бронюють (оплачують) авіаквитки / чартери, номери в готелях, харчування, трансфери і т.ін.

Якщо такий тур не продати, то замість очікуваного прибутку туроператор отримає відчутні втрати, тому з наближенням дати початку туру, продавець, щоб залучити потенційного туриста, починає істотно знижувати ціну, щоб хоча б покрити свої витрати.

За своєю суттю, «гарячі тури» нічим не відрізняються від інших, їх популярність полягає дужеу доступною і привабливою ціною. Але при цьому вони дуже непередбачувані, не варто заздалегідь розраховувати, що зможете гарячі тури купити, особливо коли мова йде про «високий» сезон. Крім того, знайти гарячі тури практично неможливо, якщо ви плануєте відвідати якусь екзотичну країну / місце. Гарячі путівки – явище, характерне для масових популярних турнаправлен.

Гарячі тури: в «Авіатур» вони по-справжньому «горять»

«Гаряча путівка» -один з улюблених прийомів продажу туристичних агентств, це словосполучення має на туристів такий же «магічний» вплив, як «розпродаж» чи «знижки» на покупців в магазині.

Насправді, є кілька основних ознак для тих, хто хоче гарячі тури купити:

  • до початку туру (вильоту) залишилося 2-4 дні;
  • саме тому «гарячу путівку» можна забронювати або купити за 2-3 місяці це просто рекламні хід;
  • вартість – досить порівняти вартість «палаючої» путівки і аналогічної «непалаючої», зазвичай різниця може складати від 20% до 70%;
  • гарячих путівок практично не буває в країни, для відвідин яких необхідно оформляти / відкривати візи.

Менеджери компанії «Авітур» допоможуть вам знайти гарячі тури в напрямку який вас цікавиь, при цьому це будуть дійсно «гарячі» пропозиції. А щоб остаточно зняти будь-які побоювання, пропонуємо вам оформити страховку на випадок відміни рейсу (невиїзду).

Гарячі тури від компанії «Авіатур» – наші ціни спалять всі ваші побоювання!

 

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!