Top
 

Круїзи

Авіатур  / Круїзи
ПОШУК ТА ПІДБІР КРУЇЗІВ ОН-ЛАЙН – ЯК ВИБРАТИ КРУЇЗ

Використовуючи наш модуль пошуку, відповідний морський круїз вибрати дуже просто. Вам необхідно налаштувати фільтри, вказавши бажані параметри натиснути кнопку «Пошук» і система запропонує найбільш підходящі варіанти.

  • “регіон” – ви можете вибрати регіон куди би ви хотіли відправитись;
  • “круїзна компанія” – як пропонують сучасні круїзні лайнери, так і такі (наприклад, Star Clipper), які пропонують морські круїзи на комфортабельних вітрильниках;
  • “тривалість” – вкажіть, якої саме тривалості ви хочете вибрати морський круїз;
  • «дата від» і «дата до» вкажіть часові рамки, в яких ви плануєте відправитись у подорож;
  • “лайнер” – можливість дізнатися розклад круїзів конкретного лайнера.

Визначившись з попереднім вибором, зв’яжіться з менеджерами компанії «Авіатур» для уточнення умов. Крім того, ми готові надати візову підтримку, а також забронювати квитки в порт відплиття / прибуття (дуже часто вони не збігаються), а при необхідності – і замовити готель.

МОРСЬКІ КРУЇЗИ – РАЙСЬКИЙ ВІДПОЧИНОК

Пошук круїзів он-лайн – чудовий спосіб у будь-який зручний для вас час самостійно підібрати круїз та отримати уявлення по їх вартість. У нашій базі – більше 6,5 тисяч варіантів морських круїзів.

Найпопулярніші напрямки – це Середземне море та Кариби, але в нас ви зможете вибрати і більш екзотичні регіони та напрями, наприклад, Персицьку затоку, ОАЕ або Південна Америка.

Останнім часом дуже популярні морські круїзні-експедиції. Ці мандрівки із освітнім ухилом, в яких можна відвідати екстремальні регіони, наприклад, Аляску, Антарктиду, Ісландію, Шпіцберген або Фолклендські острови.

Трансатлантичний круїз – 3000 морських миль на пасажирському лайнері з дуже рідкісними заходами у порт. Такі морські круїзи відрізняються насиченою культурною програмою та розвагами на борту.

Навколосвітнє плавання – найтривалі морські круїзи, нехай і не завжди це справжня «навколосвітка», але відвідування безлічі країн та портів гарантовано.

Репозиційний тур – морський круїз на лайнері, який змінює регіон плавання через зміну сезонів – навесні з Південної Америки до Європи і восени, відповідно, в зворотному напрямку.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!